Projektujemy

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego profesjonalny wizerunek jest podstawą kontaktów biznesowych. Pomyśl, ile razy zignorowałeś reklamę (np.: na samochodzie) – tylko dlatego bo nie spełniała Twoich standardów wizualnych?

Proponujemy Ci kompleksową pomoc przy tworzeniu wizerunku Twojej firmy. Nasze studio graficzne wykona dla Ciebie wszystko, co dotyczy:

  • Reklamy na obiektach mobilnych – samochodach, samolotach, helikopterach oraz środkach komunikacji miejskiej.

Drukujemy

Drukujemy, tniemy, laminujemy na własnych maszynach. Nie zlecamy wydruków innym. Posiadamy własną drukarnię co pozwala nam kontrolować proces druku, schnięcia i laminowania w taki sposób aby osiągnąć gwarancję producenta na materiały typu: Gwarancja 3M™ MCS™.

Oferujemy wydruki na dwóch nowoczesnych maszynach, HP Latex 360 oraz Roland XF-640. Do cięcia używamy maszyny Summa S Class S2 140D która jest liderem w cięciu po obrysie folii, naklejek, emblematów dzięki systemowi OPOS X.

Aplikujemy

W składzie posiadamy 2 aplikatorów z dużym bagażem doświadczeń w oklejaniu pojazdów. Potwierdzają to nasze certyfikaty i szkolenia, które odbyli. Można je zobaczyć u nas w biurze. Od kilkunastu lat montujemy folie na witrynach, budynkach, samochodach.

Oferujemy montaż folii dekoracyjnych (mrożone szkło), folii reklamowych, folii do zmiany koloru samochodu. Obsługujemy galerie, firmy oraz osoby prywatne.