Na początku września mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjeździe do siedziby firmy ORAFOL w Oranienburg w Niemczech organizowanym przez jednego z naszych dostawców materiałów, Bielski oddział firmy Europapier-Impap Sp. z o.o.. Jednym z elementów wycieczki było zwiedzanie siedziby firmy ORAFOL Europe GmbH, która znajduje się około 40km od Berlina.

Fabryka znajduje się w pobliżu innych tego typu obiektów, a sama okolica fabryki ORAFOL jest raczej pusta i cicha, wokół znajduje się mnóstwo zieleni.
Po dojechaniu na miejsce za drzwiami recepcji czekała na nas załoga pracowników administracyjnych z którymi rozpoczęliśmy zwiedzanie.


ORAFOL-ORANIENBURG

Cześć merytoryczna i zapoznanie z produktami ORACAL

Kolejnym etapem był wykład merytoryczny prowadzony przez Manfreda, szkoleniowca i właściciela 2 firm w Niemczech zajmujących się kompleksową zmianą koloru samochodów. Poznaliśmy historię firmy oraz jej obecne i nowe produkty.


fabryka-ORAFOL-ORANIENBURG

centrum-szkoleniowe-ORAFOL-ORANIENBURG-2

centrum-szkoleniowe-ORAFOL-ORANIENBURG-3

centrum-szkoleniowe-ORAFOL-ORANIENBURG

Szkolenie oraz zdobyty certyfikat

Po części merytorycznej przeszliśmy do centrum szkoleniowego w którym udzielane są szkolenia z aplikacji folii samochodowych przez wykwalifikowanych pracowników firmy ORAFOL.
Certyfikat z oklejania oracal orafol
szkolenie-oracal


centrum-szkoleniowe-ORAFOL-ORANIENBURG-4

centrum-szkoleniowe-ORAFOL-ORANIENBURG-5

szkolenie-oracal-niemcy-2

szkolenie-oracal-niemcy-3

szkolenie-oracal-niemcy

Podsumowanie szkolenia

Na koniec zostaliśmy zaproszeni na lunch, gdzie po konsumpcji podsumowano wycieczkę oraz szkolenie i wręczono certyfikaty z aplikacji folii samochodowych ORACAL 970 Premium Wrapping Cast. Dziękujemy serdecznie firmie Europapier-Impap Sp. z o.o. za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu.